Про компанію

Ласкаво просимо на сайт туристичної компанії TLC Travel!

o-nas

Ми знаємо, що для кожного з нас у майбутній поїздці, чи то подорож, чи то відрядження, важливо, щоб вона була грамотно організована з урахуванням індивідуальних побажань і можливостей. Адже від вдалої поїздки залежить багато чого – гарний настрій після відпустки або успішний результат ділових переговорів.

А правильно спланувати поїздку, розробити маршрут, оформити візу, замовити квитки, готель і трансфер, а також запропонувати низку інших важливих можливостей і варіантів вам допоможе туроператор TLC Travel.

Великий досвід і великі знання в галузі туризму допомагають компанії TLC Travel слідувати головній меті – надавати клієнтам послуги бездоганної якості. А наш девіз “Travel Like Celebrity – Подорожуй як зірка!” відображає уважне і відповідальне ставлення до кожного клієнта.

Ми працюємо безпосередньо з найкращими готелями по всьому світу, більшість з яких входять до таких відомих мереж, як Four Seasons, The Leading Hotels of the World, The Small Luxury Hotels of the World, One&Only, Fairmont, Raffles, Swissotel, TAJ, Banyan Tree, Mandarin Oriental, Shangri-La, Oberoi.

Наші пріоритетні напрямки – Великобританія, Шотландія, Іспанія, Німеччина, Італія, Австрія, Франція, Греція, Скандинавія, Швейцарія, Сінгапур, Китай, Гонконг. Ми займаємося організацією екзотичних турів на острови Сейшели, Мальдіви, Маврикій і Кариби, в країни Таїланд, Малайзію, Індію, Японію, Індонезію, Австралію, ПАР, США, Мексику, Латинську Америку та інші яскраві куточки земної кулі.

 

Заинтересовала услуга?

Свяжитесь с нашим менеджером для подробной консультации

Связаться с менеджером