Авіаквитки

На самостійні пошуки відповідного авіаквитка можна витратити багато часу і сил. І якщо стикування рейсів і час відльоту та прильоту можна вибирати самим, то ціна з наближенням запланованої дати поїздки зростає, іноді навіть у півтора-два рази.

Однак знайшовши, нарешті, рейс, який підходить за датами, часом і ціною, можна не встигнути його викупити вчасно, і тоді доведеться починати виснажливі пошуки заново.

aviabilety1

Туроператор TLC Travel допоможе вам забронювати авіаквиток у будь-яку точку світу за вигідною ціною і відповідно до ваших побажань. Ми прекрасно розуміємо, наскільки в цьому питанні важливі терміни і оперативність, тому швидко підберемо і запропонуємо кілька варіантів відповідних рейсів і оформимо попереднє замовлення, щоб у вас був час вибрати відповідний переліт.

Окремо варто згадати про польоти бізнес-класом, який обходиться значно дорожче, ніж політ в економ-класі, але дає свої переваги: окрема стійка на реєстрації, відпочинок у затишному залі очікування, значно більше індивідуального простору в літаку, широкий вибір напоїв на борту, можливість вибрати тип харчування (дієтичне, вегетаріанське). Особливо ці переваги важливі під час польоту на далекі відстані, коли комфорт цінується найвище.

 

aviabilety3

Купити авіа квитки можна за телефоном: 044 500-82-93 та 067 505 37 37

Подорожуйте, відкривайте для себе світ, а ми будемо раді вам у цьому допомогти!

TLC TRAVEL – Travel Like Celebrity!

 

Заинтересовала услуга?

Свяжитесь с нашим менеджером для подробной консультации

Связаться с менеджером