Діловий Туризм

del-turizm

Діловий туризм являє собою одну з найдавніших форм туризму, адже з давніх-давен людина здійснювала подорожі ще й з діловими (торговельними або політичними) цілями. Сьогодні замість словосполучення “діловий туризм” частіше можна почути термін “MICE”, який широко поширений за кордоном. Абревіатуру утворюють перші літери англійських слів: M – Meetings (зустрічі), I – Incentives (заохочувальні поїздки), C – Conferences (конференції), E – Exhibitions (виставки).

del-turizm1

Цей важливий для розвитку нашої країни сектор туризму охоплює організацію ділових поїздок і зустрічей бізнесменів і підприємців, участь компаній у виставкових проектах, семінарах, конференціях або тренінгах, проведення подієвих заходів. Активна підприємницька діяльність в Україні та у світі загалом зробила діловий туризм одним із напрямків цієї сфери, що найбільш динамічно розвивається.

Туроператор “TLC Travel” успішно працює у сфері ділового туризму з державними та приватними підприємствами, організовуючи поїздки як для великих груп (50 і більше осіб), так і для індивідуальних клієнтів.

Менеджери “TLC Travel” швидко підберуть для вас прямий переліт або рейси з оптимальним стикуванням, забронюють зручно розташований готель, організовують трансфер, нададуть візову та страхову підтримку, а також супутні послуги (купівля вхідних квитків на виставку, реєстрація на конференцію, екскурсії, кава-брейки або гала-вечері, корпоративні програми для співробітників).

Як правило, ділові поїздки плануються за кілька місяців, що особливо актуально для “високого сезону” у виставковому бізнесі, який зазвичай припадає на лютий-травень і вересень-листопад. Але якщо ваша поїздка має “гарячий” характер, компанія “TLC Travel” максимально оперативно і відповідально підійде до вирішення запиту, спланувавши зручний маршрут у стислі терміни.

Ми розуміємо, наскільки в діловій подорожі важливими є час і зручний графік, тому розробимо план вашої поїздки таким чином, щоб ділові переговори відбулися в комфортній обстановці і у вас залишився ще час на відпочинок.

Travel Like Celebrity – Подорожуй як зірка!

 

del-turizm2

MICEMeetings, Incentives, Conferences, Exhibitions
Корпоративы

Бронирование отелей

Аренда авто за рубежом

Трансферы

VIP встречи в аэропортах

Заинтересовала услуга?

Свяжитесь с нашим менеджером для подробной консультации

Связаться с менеджером